İletişim

0 507 438 23 17

Çalışma Saatleri

09:30 - 18:30

Mail Adresi

info@osmanlimoda.com

OSMANLI MODA'YA HOŞGELDİNİZ  

OSMANLI MODA, "Geçmişin çizgileri, geleceğin modası..." sloganıyla İzmir Alsancak' ta 2006 senesinde, moda sektörüne ilkler ve yenilikler getirmek amacı ile yola çıktı.

2010 yılında İzmir Mimar Kemalettin Moda Merkezi'nde, önce kınalık ve kaftan tasarımları ile sonra da tesettür ve açık versiyonlu nişanlık tasarımları ile fark edilen ve aranan bir marka olan ürünlerine, tesettür ve açık versiyonlu gelinlik tasarımları da katarak, üretimini tek çatı ve marka altında toplamıştır.

2018 sezonuna gelinlik koleksiyonunu OSMANLI MODA markasından ayırarak, yeni bir marka tescillemiş ve gelinlik koleksiyonunu OttomanWedding markası ile sunmaya başlamıştır.

2019 sezonunda tüm koleksiyon ürünlerini OttomanWedding markası altında toplamış ve marka dönüşümünü modernize ederek özellikle yurt dışı müşterilerinde akılda kalıcı bir değişimi gerçekleştirmiştir. OSMANLI MODA markasını şirket markası olarak kullanmaya devam etmektedir. 

Osmanlı motiflerinin günümüz modasına ayrı bir renk katacağına yürekten inanarak hareket eden OSMANLI MODA, tasarımlarında Türk sentezini dünya modasına kazandırmayı da misyon edinmiştir ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir.

"Gelinlik, Nişanlık, Kaftan, Tesettür Haute Couture Modeller, Osmanlı Moda' da hayallerinizin ötesinde."

OSMANLI MODA' nın benzersiz tasarımları ve hizmetleri ile tanışmak için lütfen randevu alınız.

"Geçmişin çizgileri, geleceğin modası..."

OSMANLI MODA, İZMİR Mimar Kemalettin Moda Merkezi - Çankaya'da ve İSTANBUL Fevzi Paşa Caddesi Fatih'te...

OSMANLI MODA SİZE YETER...

.