İletişim

0 232 489 73 93-96

Çalışma Saatleri

09:30 - 18:00

Mail Adresi

info@osmanlimoda.com

OSMANLI MODA'YA HOŞGELDİNİZ  

OSMANLI MODA, "Geçmişin çizgileri, geleceğin modası..." sloganıyla İzmir Alsancak' ta 2006 senesinde, moda sektörüne ilkler ve yenilikler getirmek amacı ile yola çıktı.

2010 yılında İzmir Mimar Kemalettin Moda Merkezi'nde, önce kınalık ve kaftan tasarımları ile sonra da tesettür ve açık versiyonlu nişanlık tasarımları ile fark edilen ve aranan bir marka olan ürünlerine, tesettür ve açık versiyonlu gelinlik tasarımları da katarak, üretimini tek çatı ve marka altında toplamıştır.

2018 sezonuna gelinlik koleksiyonunu OSMANLI MODA markasından ayırarak, yeni bir marka tescillemiş ve gelinlik koleksiyonunu OttomanWedding markası ile sunmaya başlamıştır.

Bayiler açısından OSMANLI MODA, bir gelinlik mağazasının tüm ihtiyaçlarını tek bir firmadan temin edebilecekleri Türkiye'deki tek adres, nihai tüketiciler yani gelinler için de günün trendini ve modasını yakından takip eden ve trend belirleyen ilklerin öncüsü bir markadır.

Osmanlı motiflerinin günümüz modasına ayrı bir renk katacağına yürekten inanarak hareket eden OSMANLI MODA, tasarımlarında Türk sentezini dünya modasına kazandırmayı da misyon edinmiştir ve çalışmalarını bu doğrultuda sürdürmektedir.

"Gelinlik, Nişanlık, Kaftan, Tesettür Haute Couture Modeller, Osmanlı Moda' da hayallerinizin ötesinde."

OSMANLI MODA' nın benzersiz tasarımları ve hizmetleri ile tanışmak için lütfen randevu alınız.

"Geçmişin çizgileri, geleceğin modası..."

OSMANLI MODA, İZMİR Mimar Kemalettin Moda Merkezi - Çankaya'da, İSTANBUL Fevzi Paşa Caddesi Fatih'te, GAZİANTEP Gazi Muhtar Paşa Bulvarı'nda ve bayileri aracılığı ile tüm Türkiye'de...

OSMANLI MODA SİZE YETER...

.